autorizācija

Reģistrācija

kategorijas

RIDemo meklē klientu atbalsta speciālistu - daysleeper

Administrēšana » Atbalsta dienests

photo
Pienākumi: nodrošināt klientu atbalsta funkcijas: konsultēt klientus darbam ar satura vadības sistēmu; sagatavot informatīvos materiālus par satura vadības sistēmu; veikt satura ievietošanu klientu mājas lapās. Prasības: teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu un angļu valodas zināšanas; labas komunikācijas spējas; prasme strādāt rūpīgi un patstāvīgi; HTML pamatzināšanas, vēlamas arī CSS pamatzināšanas; izpratne par internet mājas lapu darbības principiem; papildus Internet izstrādes tehnoloģiju zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību. Piedāvājam: radošu darbu pieredzējušā komandā; apmācību; stabilu un ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu.

Kā pieteikties darbam:
CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz job@ri.lv

Skatīt citas vakances »

Skatīt vakances no šī lietotāja »

Komentāri

Jums jābūt reģistrētam lietotājam, lai rakstītu komentārus.